Доброзичлива пара Анжела та Джон пропонують прихисток для людини чи пари з України. Джон та Анжела живуть в Шревсбурі, маленькому місті в Англії.

Пропозиція: Анжела та Джон живуть в будинку і пропонують кімнату з двомісним ліжком (16 м2) з доступом до їхньої власної ванної кімнати та іншим спільним приміщенням. Кімната мебльована двомісним ліжком, столом та книжковою шафою. Щоб піднятися в кімнату, потрібно подолати сходи тому пропозиція не підходить для людей похилого віку чи людей, які мають проблеми із мобільністю. Біля будинку є красивий сад.

Анжела та Джон пропонують помешкання на 12 місяців а також іжу для людини/пари.

Про господарів: Джону та Анжелі біля 60. Вони працювали в сфері зменшення шкоди/громадського здоров’я/соціальної роботи. В них є собака, яку звуть Моллі.

Гості: у зв’язку з обмеженнями програми “Прихисток для України” з однією кімнатою Анжела та Джон можуть прийняти одну людину або пару. Нажаль, Молі має проблеми з тим, щоб товаришувати з іншими тваринами, тому гості не можуть взяти із собою тваринку. Анжела і Джон розмовляють англійською, але це не проблема якщо гість/гості не розмовляють на цій мові. Вони також не курять.

Стосовно місця: Шревсбурі - маленьке місто в Англії (110.000 мешканців). До Бірмінгему та Манчестру можна доїхати за годину потягом. Один з найбільших работодавців в місті - місцева лікарня.

Якщо вас зацікавила ця пропозиція, зв’яжіться з нами за адресою: [email protected]

Kasia (Viber) +48 660 442 293 (pl/en/ru)

Marina (Viber) +380950969355 (ua/ru/en)

Map of United Kingdom

Більше інформації про місто

Wikipedia UA