Приємна пара Сара та Ендрю з Північного Торну хотіли би прихистити пару з дитиною або маму з двома дітьми.

Пропозиція: Сара та Ендрю живе в домі на фермі та пропонує дві кімнати з двомісним місцем. Сара та Ендрю пропонують помешкання на 6 місяців (з можливим подовженням). Вони хочуть, щоб гості стали частиною сім’ї.

Про гостей: Сара та Ендрю є власниками кемпінгу на своїй фермі. В них чотири доньки (не живуть з ними). Вони говорять англійською, але це не проблема якщо гості не розмовляють. Сара та Ендрю не курять.

Гості: в двох кімнатах можна розмістити пару з дитиною чи маму з двома дітьми. Тваринам будуть раді якщо вони потоваришують з іншими тваринами (вівці, собаки, кури). Щоб потрапити в кімнату, потрібно піднятися по сходах тому нажаль пропозиція не підходить для старших людей і людей які мають проблеми з мобільністю.

Про місце:місце розташовано в селі; найближче місце Девон (800.000 мешканців) (1год 15 хв на машині). Це велика ферма з тваринами, тільки 15 хвилин від узбержя. Це туристична зона (сезоний курорт) де багато ставків, ферм, лісів. Під час сезону легко знайти роботу (наприклад, в ресторані). Найближчі садочок та школи 20 хвилин (машиною).

Якщо ви зацікавлені в пропозиції, пишіть нам

[email protected] або вайбер/сігнал/месенджер +48 660 442 293 (пол/англ/рос)

Марина (англ/рос/укр) +380950969355

ap2